9 październik - Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Boruszowicach.
Zdobyliśmy:
I miejsce w kategorii Dziewcząt - rocznik 2006 i młodsi
III miejsce w kategorii Dziewcząt - rocznik 2003-2005
III miejsce w kategorii Chłopców - rocznik 2003-2005

Fotorelacja dostępna jest w galerii

Dzień Chłopaka w klasie 2a.

Aktualizacja strony.
W zakładce Rodzic i uczeń -> Plan lekcji zaktualizowano informacje o obowiązujacym rozkładzie godzin.

Zapraszamy do szkolnego konkursu na najciekawszą dynię Halloween!
1. Cele konkursu:
- zapoznanie dzieci i młodzieży z kulturą państw anglojęzycznych
- wychowanie w duchu tolerancji i otwartości na inną kulturę
- rozwijanie umiejętności manualnych dzieci i młodzieży
- umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.

2. Regulamin konkursu:
- Przedmiotem konkursu jest wykonanie dyni Halloween’owej w formacie A4 lub pracy przestrzennej z dyni
- Konkurs ma charakter wewnątrzszkolny i jest przeznaczony dla uczniów klas 4-7 Szkoły Podstawowej oraz 3 Gimnazjum

3. Każdy uczestnik ma prawo wykonać dowolną ilość prac, zaopatrzonych w metryczkę zawierającą dane ( imię, nazwisko, klasa)

4. Technika i format pracy dowolny !!!!

Prace należy składać u p. Agnieszki Potysz lub u p. Marty Kocurowskiej do dnia 22 października 2018r.
Najciekawsze prace w każdej kategorii zostaną nagrodzone.

Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas Dyskoteki Halloweenowej

Aktualizacja strony.
Kalendarz szkolny na rok 2018/2019 został zaktualizowany. W kalendarzu znajdują się m.in. terminy przerw świątecznych, daty egzaminów.
Więcej w zakładce Rodzic i uczeń -> Kalendarz

W zakładce Szkoła -> Nauczyciele zaktualizowano informacje o wychowawcach i nauczycielach przedmiotów w roku szkolnym 2018/2019.

W zakładce Rodzic i uczeń -> Zebrania z rodzicami zaktualizowano daty spotkań w tym roku szkolnym.

Przypominamy!
Zbiórka kasztanów i żołędzi dla zwierząt potrwa w naszej szkole do 18 października.

Konkurs klas 1-3 SP na najciekawszą flagę Europejską rozstrzygnięty.
Wręczenie nagród i dyplomów zaplanowane na najbliższej akademii
Galeria prac

4.X - Wycieczka klas IV do Kopalni Zabytkowej i Sztolni Czarnego Pstrąga.
W dniu 04.10 klasy czwarte wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do pobliskiej kopalni Srebra i Sztolni „Czarnego pstrąga” w Tarnowskich Górach. Uczniowie poznali historię powstania Tarnowskich Gór oraz w jaki sposób gwarkowie wydobywali galenę. Ciekawym punktem tej wyprawy było spotkanie z dobrym duchem kopalni- Skarbnikiem, który opowiedział interesujące legendy.

Po wizycie w tarnogórskiej kopalni uczniowie udali się do sztolni. Pogoda sprzyjała spacerowi po repeckim parku, gdzie można było wyczuć piękną jesień. Najbardziej ekscytujące było pokonanie sztolni łódkami. W podziemiach sztolni poznali historię obiektu jak również, gdzie rzeka Drama bierze swój początek. Czwartoklasiści wzorowo zachowywali się podczas przeprawy łódkami w tunelu, za co zostali pochwaleni przez panów przewodników. Wszyscy zdrowi i weseli powrócili do szkoły.

Fotorelacja dostępna jest w galerii

Szukasz aktualności z września?