Wygraliśmy nagrodę Szkoła z eTwinning Gmina Zbrosławice Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Zbrosławicach


29.11 Wycieczka klas 6a i 6b do Muzeum Ognia w Żorach oraz Kosmoparku w Gliwicach

Międzynarodowy projekt "Autumn Art"- finalizacja

Słodkie wypieki ucznia klasy 2a

Zabawy sensoplastyczne 2a i 2b

25 listopada to - "Światowy Dzień Pluszowego Misia".

22-23.11 dwudniowa wycieczka klas 8a,8b i 8c

Światowy Dzień Pluszowego Misia - klasa 2b

Światowy Dzień Pluszowego Misia - klasa 2a

Konkurs zorganizowany przez Samorząd Uczniowski "Miś"

Dzień praw dziecka

WzMOCnij swoje otoczenie

Wspólny zielnik- klasa 3a

25.11 wycieczka do Krakowa- klasa 4a i 4b

Wspólne śniadanie - klasa 3a

18.11 - wycieczka do Krakowa - klasa 3a i 3b

Zabawy z Fun Floor

Dyskoteka gwiazd

Klasa 1a. Jesienne inspiracje...

Kalsa 2a - udział w projekcie "Mamy kota na punkcie mleka".

Kalsa 2b - udział w projekcie "Mamy kota na punkcie mleka".

Kalsa 3a- zakończyliśmy program "Umieć Pływać".

Szkoła Do Hymnu

Zabawy sensoplastyczne 2a i 2b

Dzień Niepodległości w naszej szkole - gazetka klasy 7.

9.11 -Rejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym-sukces naszych uczennic.

7.11 - Wycieczka do Wrocławia - klasa 4 a i 4b.

Wyniki konkursu: "Biblioteka moich marzeń".

Międzynarodowy projekt "Autumn art"- prace naszych kolegów z Wielkiej Brytanii

Zajęcia z panią stomatolog

Dzień postaci z bajek

Zbiórka kasztanów, żołędzi i orzechów dla zwierząt ze Zwierzyńca w Wilkowicach

Zabawy sensoplastyczne 2a i 2b

28.10 - Gminne Zawody Tenisa Stołowego w Boniowicach

Plik i folder - klasa 4a

26.10-Krasiejów wycieczka klasy 2a i 2b

Sensoplastyczne zabawy - klasa 2a i 2b

26.10 Dziady cz. II Adam Mickiewicz. Teatr Nowy w Zabrzu- wyjazd klasy 7

25.10 Spotkanie z Afryką dla klas 7-8 w Bibliotece Gminnej

Wyjazd klasy 3a do Muzeum Hutnictwa i Centrum Edukacji Przeciwpożarowej

Zabawy sensoplastyczne- 2a i 2b

Zajęcia w bibliotece szkolnej- klasa 2b

Zajęcia w szkolnej bibliotece - klasa 2a

20.10 wyjazd klas 4a i 4b do Multikina na film "King - mój przyjaciel lew"

Przerwa na czytanie

Dzień nauczyciela w naszej szkole.

Sałatka owocowa - klasa 1b

Międzynarodowy projekt "Autumn art"

Międzynarodowy Dzień Dziewczyny- klasa 4b

Międzynarodowy Dzień Dziewczyny- klasa 4a

Międzynarodowy Dzień Dziewczyny- klasa 6a

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Pacynki - klasa 3a

"Dzieci Sieci - Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów"- klasa 3a

Konkurs na najlepsze przebranie z okazji EDJ 2022- rozstrzygnięty

Akwarium - klasa 2b

Jemy zdrowo,kolorowo - robimy kanapki - 2b

Śmieciowe potworki - 2b

2gie śniadanie - klasa 2

30.09 Dzień chłopaka - klasa 6a

30.09 Dzień chłopaka - klasa 5b

30.09 Dzień chłopaka - klasa 4b

30.09 Dzień chłopaka - klasa 4a

30.09 Dzień chłopaka - klasa 3a

30.09 Dzień chłopaka - klasa 2b

30.09 Dzień chłopaka - klasa 2a

30.09 Dzień chłopaka - klasa 1b

30.09 Dzień chłopaka - klasa 1a

29.09 wyjazd klas 6a i 6b do Katowic i Chorzowa.

29.09 Dzień głośnego czytania.

28.09 Lista Schindlera -przed wyjazdem klas 8 do Oświęcimia.

28.09 Szkolny Konkurs dla klas 1-8 na najlepsze przebranie z okazji Europejskich Dni Języków 2022

26-30.09 Europejskie Dni Języków - Język angielski

6-30.09 Europejskie Dni Języków - Język niemiecki

26-30.09 Europejskie Dni Języków - Język włoski

26-30.09 Europejskie Dni Języków - Język angielski

26-30.09. Europejskie Dni Języków - biblioteka, czytelnia oraz świetlica szkolna.

26-30.09 Europejskie Dni Języków - szkolne korytarze.

Śmieciowy potwór - klasa 2a

27.09 Sztafetowe biegi przełajowe w Radzionkowie - rocznik 2010 i młodsi

Sensoplastyczne zabawy - 2a i 2b

Gra terenowa "Zosia i drużyna marzeń"

Projekt koszulkowy EDJ

Sprzątanie Świata - klasa 8b

Sprzątanie Świata - klasa 8a

Sprzątanie Świata - klasa 7

Sprzątanie Świata - klasa 6a i 6b

Sprzątanie Świata - klasa 5b

Sprzątanie Świata - klasa 4b

Sprzątanie Świata - klasa 4a

Sprzątanie Świata - klasa 3b

Sprzątanie Świata - klasa 3a

Sprzątanie Świata - klasa 2b

Sprzątanie Świata - klasa 2a

Sprzątanie Świata - klasa 1b

Sprzątanie Świata - klasa 1a

Sztafetowe biegi przełajowe- rocznik 2010 i młodsi.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Projekt - klasa 3a

Program "Umiem plywać" klasa 3b

Program "Umiem plywać" klasa 3a

Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Nasz ogromny sukces!

Edukacyjna Sieć Antysmogowa.

Poprawny CSS!
Witryna nie wykorzystuje ciasteczek (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych.