Wygraliśmy nagrodę Szkoła z eTwinning Gmina Zbrosławice Szkoła Podstawowa

Skład Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Zbrosławicach w roku szkolnym 2020/2021:

Katarzyna Korab - przewodniczący
Anna Bosiacka - z-ca przewodniczącego
Monika Czubasiewicz - skarbnik

UWAGA NOWY RACHUNEK BANKOWY!
Nr 23 1020 2368 0000 2102 0633 3712 (PKO BP SA)

SKO KONTO DLA RADY RODZIÓW
Szkoła Podstawowa im T. Kościuszki w Zbrosławicach; 42-674 Zbrosławice, ul. Wolności 67.

Dobrowolne wpłaty na działalność statutową Rady Rodziców można dokonywać na konto bankowe Rady oraz u Skarbnika Rady.
Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące działalności Rady Rodziców, prosimy przesłać pod adres: radarodz@o2.pl

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców to organ szkolny, którego zadaniem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów szkoły. Poprzez zgromadzone fundusze, pochodzące z Państwa dobrowolnych i nieobowiązkowych wpłat, wspieramy rozwój naszych dzieci, ich pasji, staramy się poprawić ich bezpieczeństwo, a także uatrakcyjnić pobyt w szkole.

Zebrane środki finansowe przeznaczane są na potrzeby uczniów, dlatego też chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do wpłat. Państwa zaangażowanie i wsparcie finansowe jest niezwykle ważne. Prosimy o kierowanie do nas wszelkich uwag, propozycji i inicjatyw, w które jako Rada Rodziców możemy się zaangażować, które możemy wesprzeć. Dzięki Państwu wsparciu jesteśmy w stanie zrobić więcej.

Rada Rodziców, w zależności od środków jakimi dysponuje:
• wspomaga Samorząd Uczniowski
• dofinansowuje wycieczki szkolne organizowane przez nauczycieli i Samorząd Szkolny
• dofinansowuje wyjazdy uczniów na zawody sportowe
• finansuje dodatkowe nagrody książkowe na koniec roku szkolnego dla uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem
• finansuje nagrody w konkursach organizowanych przez nauczycieli w ramach zajęć przedmiotowych
• organizuje kiermasze / festyny
• dofinansowuje inne inicjatywy, które służą naszym dzieciom, a wymagają nakładów finansowych

W roku szkolnym 2021/2022 Rada Rodziców skupia się głównie na realizacji projektu pn. Modernizacja lub wymiana sprzętu komputerowego na potrzeby uczniów, w ramach którego zostanie sfinansowana modernizacja sprzętu komputerowego na potrzeby uczniów naszej szkoły. Jeśli środki na to pozwolą – sfinansujemy część sprzętu komputerowego dla uczniów.

Regulamin Rady Rodziców.

Podsumowanie prac Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

Podsumowanie pracy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im T. Kościuszki w Zbrosławicach w roku szkolnym 2019/2020.

Poprawny CSS!
w celach sesyjnych oraz statystycznych.