Zebranie z Rodzicami.
W najbliższy poniedziałek i wtorek tj. 16 i 17 września 2019 roku serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na pierwsze w tym roku zebrania z rodzicami.

Poniedziałek: klasy 1-3
Wtorek: klasy 4-8

Wielkie Narodowe Czytanie.

Gwarki 2019.
W piątek 6 września 2019 roku w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach odbył się "XVI Tarnogórski Bieg Sedlaczka".
Uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Zbrosławicach rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z innych szkół z powiatu na dystansie 800 metrów. Na starcie stanęli najlepsi biegacze z 13 tarnogórskich szkół. Na starcie stanęło ponad 60 sportowców w kategorii dziewcząt i chłopców.
W kategorii „dziewczęta” na najwyższym podium stanęła nasza uczennica z klasy szóstej - Maja Słomska.Drugie miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 5, a miejsce trzecie wywalczyła zawodniczka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach.
W kategorii „chłopcy” pierwsze miejsce zajął zawodnik Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach, drugie miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Tarnowskich Górach, III miejsce przypadło uczniowi Zbrosławic - Sławomirowi Stuparu.
W kategorii zespołowej uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli II miejsce z wynikiem 318 pkt. I miejsce przypadło Salezjańskiej Szkole Podstawowej w Tarnowskich Górach. Ich drużyna zdobyła 323 punktów. III miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 15 w Tarnowskich Górach, która wywalczyła 296 pkt.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wielkie emocje podczas biegów i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Maria Teklak

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020
2 września w naszej szkole odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego.

Fotorelacja dostępna jest w galerii.

Półkolonie w naszej szkole.
W dniach 24-28.06 2019 oraz 1-5.07.2019 w naszej szkole odbywały się półkolonie letnie prowadzone przez Panią Agnieszkę Bilińską oraz Panią Martę Kocurowską. Na pierwszym spotkaniu, uczniowie stworzyli kontrakt półkolonijny przypominający zasady właściwego zachowywania się podczas wszystkich zajęć i wyjazdów. W pierwszym tygodniu półkolonii uczestnicy mieli okazję zobaczyć film animowany "Alladyn" w Cinema City w Bytomiu, "wyszaleć się" w Parku Trampolin w Tarnowskich Górach oraz na okolicznym placu zabaw, skorzystali z atrakcji na pływalni Delfin w Gliwicach, spędzili czas w Pyskowicach degustując lody rzemieślnicze oraz pizzę jak również tworzyli piękne potworki z origami. Z kolei drugi tydzień półkolonii rozpoczął się wyjściem do OSP w Zbrosławicach, gdzie uczestnicy przeszli kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz poznali specyfikę pracy strażaków. W kolejnych dniach zorganizowane zostały wyjazdy do Cinema City w Gliwicach na film "sekretne życie zwierzaków domowych 2", wyjazd na pływalnię Delfin oraz zwiedzanie miasta Tarnowskie Góry. Wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wiele radości i był wspaniałym rozpoczęciem wakacji.

Fotorelacja dostępna jest w galerii.

Szukasz aktualności z lipca i sierpnia?
są tutaj!