STOP COVID - Pokonajmy razem koronawirusa!

Na prośbę SANEPID-u zamieszczamy
w ramach akcji promującej aplikację STOP COVID ProteGO Safe
linkiem do strony https://www.gov.pl/web/protegosafe

Komunikat Rady Rodziców.
Szanowni Państwo!

Rada Rodziców to organ szkolny, którego zadaniem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów szkoły. Poprzez zgromadzone fundusze, pochodzące z Państwa dobrowolnych i nieobowiązkowych wpłat, wspieramy rozwój naszych dzieci, ich pasji, staramy się poprawić ich bezpieczeństwo, a także uatrakcyjnić pobyt w szkole.

Zebrane środki finansowe przeznaczane są na potrzeby uczniów, dlatego też chcielibyśmy serdecznie zachęcić Państwa do wpłat. Państwa zaangażowanie i wsparcie finansowe jest niezwykle ważne. Prosimy o kierowanie do nas wszelkich uwag, propozycji i inicjatyw, w które jako Rada Rodziców możemy się zaangażować, które możemy wesprzeć.

W sytuacji gdy do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko, rodzice mogą dokonać tylko jednej wpłaty. Jeżeli składka stanowi zbyt duże obciążenie finansowe, można wpłacić dowolną sumę. Liczy się każda kwota. Dzięki Państwu wsparciu jesteśmy w stanie zrobić więcej.

Rada Rodziców, w zależności od środków jakimi dysponuje:
• wspomaga Samorząd Uczniowski
• dofinansowuje wycieczki szkolne organizowane przez nauczycieli i Samorząd Szkolny
• finansuje dodatkowe nagrody książkowe na koniec roku szkolnego dla uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem
• kupuje nagrody w konkursach organizowanych przez nauczycieli w ramach zajęć przedmiotowych
• organizuje kiermasze / festyny
• dofinansowuje inne inicjatywy, które służą naszym dzieciom, a wymagają nakładów finansowych

Walentynki w naszej szkole.
fot. Marta Kocurowska

Zapisy do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022.
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach informuje, że od 01 lutego do 26 lutego 2021 r. odbywają się zapisy do klasy pierwszej dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły (Zbrosławice, Ptakowice).

Rekrutacja na wolne miejsca dla dzieci spoza obwodu odbywać  się będzie od 01 marca do 08 marca 2021 r. do godz. 15.00, zgodnie z Zarządzeniem nr OR.0050.25.2021 Wójta Gminy Zbrosławice z dnia 29 stycznia 2021 r.

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od godz. 8.00 do 14.00.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerami telefonu 32 233 70 43/ kom. 723 662 473

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:
1. Dowód osobisty rodzica
2. PESEL dziecka
3. Wypełniona karta zgłoszenia (do pobrania ze strony www.szkola.zbroslawice.pl lub w sekretariacie szkoły)

Pobierz dokument: zgłoszenie kandydata do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022.

Szukasz aktualności z grudnia?