Wygraliśmy nagrodę Szkoła z eTwinning Gmina Zbrosławice Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Zbrosławicach

Nauczyciele w roku szkolnym 2022/2023:

Edukacja wczesnoszkolna:
p. Katarzyna Wlazłowska - Burczyk,
p.Teresa Ciukaj,
p.Martyna Ochman,
p. Barbara Ochman,
p. Iwona Ochman,
p. Agnieszka Puchowska
Matematyka:
p. Agnieszka Bilińska,
p. Barbara Kita,
p. Martyna Ochman
Język polski:
p. Jolanta Klęka-Mazurek,
p. Katarzyna Pietrzak
Język angielski:
p. Agnieszka Potysz,
p. Marta Kocurowska
Język mniejszości narodowej niemiecki:
p. Patrycja Slodczyk,
p. Krzysztof Jaremski
Język włoski:
p. Patrycja Koźlik
informatyka:
p. Agnieszka Bilińska,
p. Izabela Błędowska,
p.Kacper Łaska
Historia:
p. Bożena Badura – Gola
Wiedza o społeczeństwie:
p. Bożena Badura – Gola,
Wychowanie do życia w rodzinie
p. Aleksandra Brytner
Biologia:
p. Joanna Mrowiec
Geografia:
p. Joanna Mrowiec
Chemia:
p. Izabela Blabuś
Fizyka:
p. Izabela Blabuś
Muzyka:
p. Joanna Twardawa
Plastyka:
p. Joanna Twardawa
Technika:
p. Betyna Hem
Wychowanie fizyczne:
p. Maria Teklak,
p. Mateusz Zawadzki,
p. Michał Ukleja
Religia:
p. Małgorzata Rut,
p.Kacper Łaska,
ks. Marcin Wojtczak
Pedagog szkolny:
p. Cecylia Mikulska
Psycholog szkolny:
p. Ilona Banasik
Doradca zawodowy:
p. Edyta Kowal – Wencel
Bibliotekarz:
p. Edyta Kowal – Wencel,
p. Anna Harasym – Sachor
Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia ucznia:
p. Agnieszka Pyrek,
p. Kornelia Aplik,
p. Marta Grabowy,
p. Agnieszka Włodek,
p. Aleksandra Brytner,
p. Patrycja Slodczyk,
p. Joanna Schudy
Nauczyciele świetlicy:
p. Mateusz Zawadzki,
p. Monika Weimann,
p. Krzysztof Jaremski,
p. Teresa Ciukaj,
p. Maria Teklak,
p. Joanna Twardawa


Wychowawcy w roku szkolnym 2022/2023:

Klasa 1a:     p. Iwona Ochman
Klasa 1b:     p. Agnieszka Puchowska
Klasa 2a:     p. Martyna Ochman
Klasa 2b:     p. Ochman Barbara
Klasa 3a:     p.Teresa Ciukaj
Klasa 3b:     p. Katarzyna Burczyk- Wlazłowska
Klasa 4a:     p. Maria Teklak
Klasa 4b:     p. Katarzyna Pietrzak
Klasa 5a:     p. Mateusz Zawadzki
Klasa 5b:     p. Joanna Mrowiec
Klasa 6a:     p. Agnieszka Potysz
Klasa 6b:     p. Marta Kocuroska
Klasa 7:       p. Bożena Badura- Gola
Klasa 8a:     p. Jolanta Klęka - Mazurek
Klasa 8b:     p. Krzysztof Jaremski
Klasa 8c:     p. Patrycja Slodczyk

Poprawny CSS!
Witryna nie wykorzystuje ciasteczek (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych.