Projekt: Easter in my country. Easter Cards Exchange.
Miło nam jest poinformować, że nasze kartki świąteczne, które wykonywaliśmy w ramach zajęć z języka angielskiego dotarły do wszystkich krajów partnerskich uczestniczących w projekcie;)
W projekcie uczestniczyło w sumie 19 szkół.

Nasi uczniowie otrzymali kartki z: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Macedonii Północnej, Słowacji, Turcji, Grecji, Rumunii, Włoch, Łotwy, Portugalii i Chorwacji.

Fotorelacja dostępna jest w galerii

Projekt: Easter Around the World.
Prace multimediale oraz w formie plakatu w ramach europejskiego projektu „Wielkanoc na całym świecie”.

Projekt: Food Art.
Prace uczniów klas 4 w ramach europejskiego projektu Food Art, dotyczącego promocji zdrowego odżywiania się.
W projekcie uczestniczy 13 krajów i jest on realizowany w ramach zajęć z języka angielskiego.

Fotorelacja dostępna jest w galerii

Szukasz aktualności z marca?
są tutaj!